MARKALARIMIZ

Dış Ticaret ve Pazarlama

Monoteks

Monoteks tekstil, aylık 125000 adetlik üretim kapasitesi ve bünyesinde bulundurduğumodelhane, kesim, dikim, yıkama, boya ve ar-ge bölümleriyle,bay,bayan ve çocuk giyiminde önde gelen üreticiler arasında yer almaktadır. Hazır giyim sektörünedenim ve non-denim ürünler, jean pantolon, gabardin, gömlek, etek, şort vb gibi, üreterek hizmetvermektedir.

Firmamız bahsedilen ürünlerin üretiminin yapılabilmesi için gerekli olan bütün teknolojileribünyesinde barındırmaktadır.Monoteks tekstil, sektörde yer edinmiş dünyaca ünlü markaların üretim ortağı olmanın yanı sırayeni oluşumlara ve fikirlere destek vermektedir.

İyi kurulmuş üretim hatlarımız ile üretim hizmeti verdiğimiz Fransa, Italya,Danimarka, Norveç, Almanya, Macaristan, Ispanya gibi Avupa ülkelerinin yanı sıra kendi markalarımız olanBNY JEANS, BANNY JEANS, LAST PLAYER, RAMOS ve BLUE WHİTE markaları ile Rusya ve Balkan ülkelerinehizmet verketedir.Monoteks tekstil olarak, global modanın konseptini uygun fiyat, hızlı servis ve kısa termin süreleri ileharmanlayarak müşteri memnuniyetini sağlıyor ve dolayısıyla uluslararası pazarın sürekliüyelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.